Понеділок, 22 Липня, 2024

Як отримати звіт про використання батареї ноутбука або планшета

Гаджети з Windows дозволяють отримувати майже такі самі деталі про роботу акумулятора, як і Android. Окрім цього, система також надає рекомендації щодо збільшення часу автономної роботи. Зробити це можна засобами системної утиліти powercfg.

Для роботи утиліти powercfg необхідно використовувати командний рядок, запустивши програму cmd.exe від імені адміністратора. Далі в ньому введіть команду powercfg /batteryreport, щоб отримати дані про виробника батареї, моделі, серійний номер, тип. Цей звіт про використання батареї розповість, що з нею відбувалося, але не скаже, чому.

CMD.exe

Діагностувати можливі проблеми з акумулятором чи надмірне споживання можна через інший звіт. Він генерується командою powercfg /energy і містить інформацію про критичні помилки, які впливають на час автономної роботи, програми та процеси, які споживають велику кількість енергії, налаштування електроживлення, які підтримуються і використовуються.

Battery report

Battery report windows

За замовчуванням звіти зберігаються в папці C:\Windows\System32. Змінити директорію можна, доповнивши команду powercfg аргументом –output. Наприклад, так: powercfg /batteryreport -output D:\report.html чи powercfg /energy -output D:\energy.html.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися