П’ятниця, 14 Червня, 2024

Як отримати шпалери Xiaomi Super Wallpapers без MIUI 12

У прошивці MIUI 12 розробники з Xiaomi зосередилися на інтерфейсі, додавши низку анімацій та головну фішку – супершпалери. Опція Super Wallpaper є динамічними шпалерами і продовжує знайому користувачам Android опцію «живих» шпалер. Отримати супершпалери можна, навіть якщо на вашому смартфоні Xiaomi недоступна прошивка MIUI 12 або у вас немає смартфона Xiaomi взагалі.

Супершпалери MIUI 12 Super Wallpapers – це анімований погляд із космосу на три космічни об’єкти: Землю, Марс, Сатурн. При активації екрана відбувається поступове наближення до поверхні планети і плавне перетікання в робочий стіл смартфона.

Для роботи супершпалер потрібні такі додатки: Super Wallpaper APK, Google Wallpaper APK. Для кожної планети доступний власний додаток Super Wallpaper APK.

Відкрийте Google Wallpapers та перейдіть у секцію «Живі шпалери». У ній повинна бути опція Xiaomi Super Wallpapers. Виберіть бажану планету та застосуйте її до екрана блокування та домашнього екрана.

У деяких випадках шпалери не відтворюють анімацію. Зайдіть у налаштування смартфона та застосуйте якісь стандартні «живі» шпалери. Якщо вони працюють нормально, повторіть процес із вибором супершпалер.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися