Субота, 2 Грудня, 2023

Як отримати сповіщення, що ви забули AirTag або інший девайс Apple

Власники гаджетів Apple можуть отримати додатковий захист від забутих речей. У iOS 15 з’явилася функція, яка повідомить, що ви забули свою “яблучну” річ. Це може бути AirTag або інший девайс Apple. Окрім цього підтримуються деякі сторонні аксесуари.

Щоб отримувати сповіщення про забуті речі необхідно скористатися новою функцією мережі FindMy. Вона називається “Повідомити коли залишили позаду”. Після її активації Find My? надсилатиме сповіщення, якщо у невідомому місці відстань між вами та вашим девайсом стала завеликою.

Щоб ця функція не спрацьовувала вдома та інших знайомих вам місцях їх можна налаштувати як довірені. Для цього необхідно додати домашню адресу в контакти.

Запустіть додаток Find My на своєму iPhone та оберіть вкладку пристроїв. Тапніть на гаджет, для якого потрібно налаштувати повідомлення про те, що його залишили і активуйте відповідну опцію для нього.

В розділі “Повідомляти мене, окрім” тапніть на додавання нової локації та встановіть довірене місце, в якому ця функція не повинна спрацьовувати. Можна вказати радіус навколо вказаної точки, всередині якого функція не спрацьовуватиме.

Сповіщення про забутий предмет приходитимуть лише на iPhone. Аналогу для годинника Apple Watch поки немає. Ця функція доступна у iOS 15, бета версію якої вже можна встановити на телефон, а публічна версія стане доступна восени.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися