Неділя, 19 Травня, 2024

Як пересилати файли між Android та iPhone за допомогою LANDrop

Обмінюватися файлами між платформами нелегко, й обмін файлами між телефоном Android та iPhone, iPad або Mac може бути досить проблематичним. Звичайно, є кілька кросплатформних служб обміну файлами, які обіцяють спростити процес, але деякі з них коштують грошей, а інші не дуже надійні чи прості. LANDrop є винятком. Він безкоштовний, простий у використанні та забезпечує швидший обмін файлами між Android та iPhone, iPad і Mac.

Що таке LANDrop?

LANDrop — це безкоштовний міжплатформний інструмент для обміну файлами. Це дозволяє передавати файли, такі як фотографії, відео, документи тощо, між пристроями в одній локальній мережі.

LANDrop не стискає файли під час передачі. Увесь процес копіювання файлів у LANDrop відбувається через з’єднання «точка-точка», тобто сторонній сервер не залучається для зберігання ваших файлів у процесі передачі.

Незважаючи на те, що програма ідеально підходить для використання в домашній або офісній мережі Wi-Fi, програма також підтримує передачу даних через точку доступу, яку можна використовувати, коли ви перебуваєте на вулиці або не маєте доступу до звичайної мережі Wi-Fi. Він навіть не використовує стільникові дані в процесі.

Завантажити: LANDrop для Android | iOS | iPadOS | macOS | Вікна | Linux (безкоштовно): https://landrop.app/#downloads

Як передавати файли між Android, iPhone та iPad за допомогою LANDrop

Щоб перенести файли зі смартфона Android на iPhone чи iPad або з iPhone чи iPad на пристрій Android, виконайте наведені нижче дії.

  • Підключіть пристрої, між якими ви хочете обмінюватися файлами, до однієї мережі Wi-Fi.
  • Відкрийте програму LANDrop на своєму телефоні Android і пристрої-одержувачі, наприклад Mac або iPhone.
  • На пристрої відправника натисніть значок Галереї у верхньому правому куті, щоб додати зображення та відео з галереї телефону. Або торкніться піктограми «Файл», щоб додати інші типи файлів із внутрішньої чи зовнішньої пам’яті.
  • Торкніться стрілки, спрямованої вниз, поруч із пунктом «Пристрої», щоб переглянути список усіх пристроїв у одній локальній мережі.
  • Тут торкніться пристрою, на який ви хочете передати вибрані файли. Ви можете знайти назву іншого пристрою в програмі LANDrop.
  • На пристрої-одержувачі ви побачите запис у розділі «Отримання». Натисніть зелену позначку, щоб прийняти файл і завантажити його на свій пристрій.

Якщо ви користуєтеся iPhone і отриманий файл є фотографією або відео, він буде збережений безпосередньо в програмі «Фото» на вашому телефоні. Якщо це інший файл, ви знайдете його в папці «Завантаження» програми «Файли».

У випадку Android завантажений файл зберігається в папці «Завантаження» незалежно від його типу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися