Четвер, 20 Червня, 2024

Windows 10 встановлюється без дозволу

Остання Windows встановлюється на комп’ютери з Windows 7 і 8 без згоди користувачів. Оновлення стартує попри їхні бажання і виконується примусово, при цьому система не потребує підтвердження.

Операційна система починає завантаження файлів Windows 10 автоматично – це близько 3 ГБ. Після завершення цього процесу автоматично запускається exe-файл, який і виконує оновлення операційної системи, не чекаючи згоди користувача на це, не пропонуючи зберегти інформацію або відкласти установку.

За словами експертів, така поведінка Windows 10 пояснюється тим, що в центрі оновлення операційної системи за замовчуванням вибрано автоматичне встановлення завантажених апдейтів. При цьому вся відповідальність перекладається на самих користувачів, які залишили такий режим, щоб пітчі для усунення критичних вразливостей інсталювалися одразу при доступності.

Програміст Джош Мейфілд, який створив утиліту GWX Control Panel, котра відключала інструмент GWX для автоматичного сповіщення про доступність Windows 10, каже, що його засіб виявляється безсилим проти нової поведінки ОС.

У Microsoft наявність проблеми визнали і заявили, що допустили помилку, налаштувавши автоматичний запуск завантаження та встановлення файлів нової ОС. Виправити її компанія обіцяє найближчим часом.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися