Понеділок, 22 Липня, 2024

Як перейти від антенного сигналу на цифри в iPhone

Звичайне відображення сили мобільного сигналу у вигляді антенних смужок наочне, але малоінформативне. З ним важко, наприклад, при поганому зв’язку знайти найкраще місце для прийому радіохвиль. Спостерігати за силою сигналу зручніше, коли вона відображається в числовому форматі. Отримати такий вигляд на iPhone досить просто.

1. Відкрийте телефонну програму та введіть в ній код *3001#12345#*, після чого натисніть кнопку виклику.

2. Це відкриє приховане меню Field Test menu для тестування зв’язку. При цьому індикатор рівня сигналу перетвориться з графічних паличок антени на числове значення в децибелах.

3. Не закриваючи це меню, натисніть та утримуйте кнопку живлення iPhone до моменту появи екрана вимикання. Після цього утримуйте її кілька секунд, доки не побачите домашній екран мобільника.

4. Якщо тапнути у верхньому лівому кутку екрана, тоді можна переключатися між типом відображення рівня сигналу.

5. У числовому вигляді показання відображаються у від’ємних числах децибелів, які позначаються dBm. Чим більше число (-50 більше -100), тим кращий сигнал. Значення -40 dBm означає майже ідеальний прийом, а коли екран покаже -130 dBm, тоді ви опинилися в зоні без покриття мобільної мережі.

Скриншоти: WonderHowTo

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Помилка:
    3. Не закриваючи це меню, натисніть та утримуйте кнопку живлення iPhone до моменту появи екрана вимикання. Після цього натисніть кнопку “Home” та утримуйте кілька секунд, доки не побачите домашній екран мобільника.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися