Субота, 2 Березня, 2024

Apple може знизити ціни, щоб зберегти попит на iPhone

Згідно зі статистикою Apple, сьогодні у світі використовується понад 900 мільйонів смартфонів компанії. Фіндиректор Apple заявив, що за минулий рік кількість активних гаджетів зросла майже на 75 мільйонів. Якщо додати до смартфонів всі активні ПК Mac, iPad і Apple Watch, отримуємо 1 400 000 000 пристроїв, що робить Apple абсолютним лідером ринку.

Утім, головним продуктом компанії залишається iPhone, тому зниження попиту на нього вже встигло позначитися на прибутковості компанії. Падіння продажів смартфона на 15% не зміг компенсувати навіть ріст ринку інших сервісів і продуктів компанії на 19%.

Тім Кук заявив, що причиною тому є зниження курсу багатьох національних валют проти долара, внаслідок чого смартфони Apple стають невиправдано дорогими. Керівництво компанії планує врегулювати ситуацію і повернути в деяких країнах ціни до рівня минулорічних. Де, коли і на скільки скинуть ціну, поки невідомо.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися