Понеділок, 11 Грудня, 2023

Як перенести кеш додатків на картку пам’яті

Якщо у вас не залишилося вільного місця у внутрішній пам’яті пристрою, можна не видаляти файли та програми, а перенести їх на зовнішню картку SD. Проблема в тому, що в останніх версіях Android прибрали вбудовані інструменти для цього. Але подібну дію можна виконати за допомогою сторонньої програми.

Завантажте додаток FolderMount, який вміє монтувати вибрані папки з внутрішнього розділу на зовнішню картку. Робота з утилітою досить проста, але для нормального її використання необхідно мати права суперкористувача (рут-доступ).

1. Запустіть програму і в основному вікні у правому верхньому куті натисніть значок у вигляді плюса.

2. З’явиться діалогове вікно з декількома полями. У ньому вам слід ввести такі дані:

«Name» – ім’я створюваної пари;

«Source» – вказати папку, дані з якої ви хочете перенести;

«Destination» – вказати папку на SD-картці, куди буде перенесено вміст.

3. Після цього слід підтвердити свій вибір натисненням на прапорець у шапці вікна, погодитися з попередженням про перенесення даних і дочекатися закінчення операції.

4. По завершенні натисніть на іконку шпильки біля назви створеної вами пари, після чого обидві папки будуть пов’язані (змонтовані) між собою.

У результаті цих дій будь-який файловий менеджер покаже вам, що в обох папках створеної вами пари міститься однаковий набір файлів. Однак насправді всі дані фізично розміщені на SD-картці, а у внутрішньому розділі знаходяться лише образи файлів, необхідні для правильної роботи програми.

Окрім цього, програма FolderMount уміє показувати розмір розділів і містить зручний аналізатор додатків, який продемонструє список додатків для перенесення на SD у першу чергу.

Для видалення додатка, дані якого перенесли за допомогою програми FolderMount, спочатку розірвіть відповідну пару папок, натиснувши на значок шпильки поряд з її назвою. Потім зробіть довгий тап на назві пари, і зверху з’явиться значок кошика. Після натискання на нього програма запропонує перенести дані в їхнє початкове розміщення, і пара буде вилучена.

За матеріалами: 4PDA.ru

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися