Як перенести вже інстальовану програму в інше місце

FreeMove – безплатна програма для переміщення програмних папок в інше місце

Операційні системи та програми для них сьогодні «товстіють» швидше, ніж накопичувачі в девайсах. Тому диск C у Windows може досить швидко переповнитися. Щоб не шукати, які програми можна видалити для звільнення місця, їх можна просто перенести на інший диск. Це можна зробити без повторного перевстановлення.

FreeMove – безплатна програма для переміщення програмних папок в інше місце зі збереженням їхньої працездатності. Утиліта працює досить просто: потрібно вибрати папку для переміщення та кінцевий пункт призначення. Після цього необхідно натиснути кнопку Move.

 

 

FreeMove переносить всі папки та файли в нове місце, а за старою адресою створюються посилання на них – це одна з можливостей Windows. Тому за старою адресою сама папка візуально залишиться, і файловий менеджер буде показувати її розмір. Якщо вам це заважає, використайте опцію Set original folder to hidden. Вона приховає вихідну папку в «Провіднику».

Програма FreeMove поширюється безплатно і не вимагає встановлення. Для її запуску знадобиться наявність програмного пакету Microsoft .NET Framework 4, який також доступний безплатно.

Завантажити утиліту можна на сайті розробника https://github.com/imDema/FreeMove.