Середа, 28 Лютого, 2024

Десктопи приносять найбільше задоволення

Незважаючи на слова виробників, що настільні комп’ютери – це вже минуле, користувачі іншої думки. Їм найбільше подобаються десктопні ПК, після чого йдуть ноутбуки та планшети. Такі дані отримали аналітики компанії ACSI в ході свого недавнього дослідження.

Рівень задоволення від сучасних ноутбуків не перевищує в середньому 76%, що на чотири відсотки менше, ніж минулого року. Планшети також втратили позиції на 1%, і тепер ними задоволені 80% користувачів. А ось настільні комп’ютери є єдиними, які нарощують рівень задоволення споживачів. Цього року він на 3% більший та досяг 81%.

Найбільше користувачам подобається продукція Apple, яка задовольняє 84% людей. За нею йдуть Acer (76%), Dell (76%), Toshiba (75%), та Hewlett-Packard (74%). Окрім цього, у дослідженні був розділ «Інші», в який потрапили Samsung, Asus та Lenovo, котрі сумарно задовольняють користувачів на 82%. Минулого року вони мали 76%.

Причини збільшення популярності настільних комп’ютерів у ACSI точно назвати не можуть, але мають декілька теорій. Перша полягає в тому, що сьогодні цей клас гаджетів змінив своє позиціонування та став виглядати в очах покупців привабливіше. А друга пояснює зростання тим, що на ПК повернулися ті користувачі, які раніше перейшли на інші платформи, наприклад, планшети, та залишилися незадоволеними.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися