П’ятниця, 14 Червня, 2024

Як перенести свій WhatsApp з Android на iPhone

Після довгого очікування Meta (нинішня назва Facebook) оголосила про можливість передачі історії WhatsApp, фотографій, відео та голосових повідомлень з Android на iPhone. Система використовує програму Apple Move to iOS для телефонів Android, і її можна запустити під час процесу налаштування для нового або скинутого до заводських налаштувань iPhone.

Переміщення історії WhatsApp підтримується лише на пристроях Android з ОС Android 5.0 або новішої версії та iPhone з iOS 15.5 або новішої версії. Крім того, під час міграції телефон Android і iPhone повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.

На телефоні Android завантажте програму Move to iOS з магазину Google Play.

Почніть процес налаштування iPhone. Коли з’явиться екран налаштування програм і даних, виберіть Перемістити дані з Android.

На телефоні Android відкрийте програму Перемістити на iOS і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

На iPhone торкніться «Продовжити», коли побачите екран «Перемістити з Android», а потім зачекайте, поки з’явиться десятизначний або шестизначний код.

Введіть код на телефоні Android, виберіть WhatsApp на екрані «Передача даних», а потім натисніть «Почати».

Зачекайте, поки ваша історія та дані WhatsApp підготуються до міграції. Після завершення процесу акаунт WhatsApp на пристрої Android перестане працювати.

По завершенню налаштування iPhone завантажте WhatsApp з App Store та увійдіть у цей месенджер, використовуючи той самий номер телефону.

Після виконання цих кроків історія чатів WhatsApp з телефону Android повинна з’явитися на iPhone.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися