Як перетворити свій канал у YouTube, Twitch, Vimeo та Wistia на веб-сайт

За допомогою спеціального сервісу це буде простіше, ніж створювати щось подібне через конструктори сайтів.

За десять хвилин відеоблогеру можна отримати ще одне місце, де він ділитиметься своїм контентом. Адже власний канал на таких відеосервісах, як YouTube, Twitch, Vimeo та Wistia, можна перетворити на простий веб-сайт формату візитної картки. За допомогою спеціального сервісу це буде простіше, ніж створювати щось подібне через конструктори сайтів.

Для цього необхідно скористатися сервісом Rivyt, який на перший час не вимагатиме навіть реєстрації. Для початку роботи необхідно ввести ім’я свого каналу та вибрати один із готових макетів дизайну. Після цього відкриється панель управління новоствореним сайтом, у якій можна змінити стиль оформлення, керувати завантаженими відео та додавати інші канали.

Щоб опублікувати створений зі свого YouTube сайт, необхідно клацнути кнопку Active Site. Система запропонує вибрати тарифний план – безкоштовний обмежує сайт 20 відео та скорочує можливості управління. Платна версія коштує $50 на рік. Після цього сервіс на електронну пошту надішле посилання на сторінку створеного сайту.