П’ятниця, 1 Березня, 2024

Як перетворити Telegram на сервіс потокової музики

Починаючи з версії Telegram 4.4 цей месенджер отримав вбудований музичний програвач. Нещодавно в цьому сервісі також з’явився канал @cctracks, який демонструє музичні можливості. Ви можете додати в чат власні треки, перетворивши месенджер на стримінговий програвач.

Telegram

Власну колекцію музики можна завантажити в Telegram через стандартний інтерфейс відправлення повідомлень у чат. Треки завантажаться на сервер месенджера і будуть доступні на будь-якому пристрої, з якого ви зайдете в програму.

Під час відтворення треку автоматично кешується наступний, а кеш зберігається зазначений в установленнях час. Зайдіть у «Налаштування» – «Дані і сховище» – «Використання сховища» та встановіть: три дні, тиждень, місяць або завжди. Вибірково треки не видаляються, але є можливість вказати тип файлів, які ви хочете видалити (фото, документи, музика, інші файли). Плеєр у додатках також уміє зберігати файли в стандартну папку з музикою, після чого вони стають доступними в установлених на смартфоні програвачах.

Для створення каталогу і сортування музики за релізами, жанрами, виконавцями та іншими параметрами можна скористатися каналами. Ці канали можна зробити публічними, і ваша музика буде доступна всім, хто в них вступить або кого ви в них додасте.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися