Skype Lite викликає глюк Bluetooth на телефонах з Android Oreo

Замінити Skype Lite можна звичайним Skype, який не має подібного дефекту.

Якщо ви користуєтеся на своєму смартфоні з Android 8 Oreo бездротовим пересиланням музики по Bluetooth, вам варто тимчасово відмовитися від використання Skype Lite. Він викликає баг у цій бездротовій технології, який обриває звуковий потік.

Skype Lite

На практиці цей глюк проявляється, наприклад, коли смартфон з Android Oreo під’єднують до стереосистеми автомобіля по Blueooth. Майже відразу після підключення на телефоні з’являється вхідний дзвінок. Однак у переліку вхідних жодних записів про цю подію немає. При цьому стереосистема вимикає відтворення музики та перемикається на телефонний дзвінок, якого не існує. У салоні настає тиша.

Проблема відома вже більше місяця, і днями знайшли можливу причину. Це месенджер Skype Lite для Android. Після його видалення баг зникає. Замінити Skype Lite можна звичайним Skype, який не має подібного дефекту. Однак причина може бути не лише в Skype Lite – деякі користувачі, які ніколи не інсталювали цю програму, також скаржаться на подібний баг.

Skype Lite пропонує всі основні функції месенджера Skype, однак при цьому він адаптований до повільних мобільних мереж, таких як 2G. Для пришвидшення пересилання даних у ньому використовується стиснення для файлів, розмов, фотографій та відео.