Субота, 2 Грудня, 2023

Як перетворити Windows 8 на бездротовий роутер

З відомих лише одній Microsoft причин із комплекту Windows 8 виключили інструменти для створення бездротової мережі між декількома комп’ютерами (ad hoc). Для створення прямого бездротового з’єднання можна скористатися найпростішою утилітою Simple ad hoc creator.

Поширюється утиліта на безоплатній основі, мова простого інтерфейсу — англійська. Завантажити її можна із сайту автора. Програма не вимагає установки, дуже проста в налаштуванні: досить ввести ім’я майбутньої бездротової мережі і пароль для підключення, а потім натиснути на кнопку Start. Для завершення з’єднання потрібно скористатися кнопкою Stop. Після створення з’єднання між двома гаджетами буде налаштована локальна мережа.

Щоб роздати для всіх підключених до неї пристроїв інтернет, доведеться відправитися в «Панель керування» ? «Мережа та інтернет» ? «Мережеві підключення» та відкрити властивості активного мережевого підключення (часто це Ethernet). Потім треба перейти на вкладку «Доступ» і встановити галочку напроти пункту «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету комп’ютера». У списку «Підключення домашньої мережі» необхідно вибрати мережу, створену з допомогою Simple ad hoc creator, і застосувати зміни. Потрібно також вказати, які веб-протоколи дозволені для пересилання: для інтернет-доступу зазвичай вистачає http та https.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися