П’ятниця, 21 Червня, 2024

Старий телевізор щодня залишав без інтернету британське місто

Майже 18 місяців жителі британського міста Аберосан залишалися без інтернету щойно годинник показував 7 ранку. Провайдер інтернет доступу замінив в населеному пункті інтернет-кабелі, але й це не допомогло. Після цього інженери компанії провели розслідування і з’ясували – винний старий аналоговий телевізор.

Щоранку власник телевізора, який побажав залишитися невідомим, вмикав його о 7 годині. Девайс видавав в електричну мережу такі перешкоди, що сучасна електроніка інтерне-обладнання «сходила з розуму» і жителі населеного пункту залишалися без інтернету.

Власник не знав про побічний ефект свого телевізора, але коли інженери провайдера Openreach повідомили йому про проблему, він налякався і погодився одразу вимкнути гаджет назавжди.

«Це відбувалося о 7 ранку як по будильнику», – каже інженер провайдера Майкл Джонс.

Інжерени провайдера ходили по населеному пункту з аналізатором спектру в пошуку джерела електричного шуму. Їхні гаджети показували великі сплески електричних перешкод у Аберосані. Коли знайшли будинок, з якого походили ці перешкоди, техніки встановили, що телевізор надсилав один потужний імпульсний сигнал, який викликав електричні збої в інших гаджетах. На професійній мові таке явище називається «сяйво» (SHINE ,Single High-level Impulse Noise).

Нині жителі Аберосана не відчувають проблем з інтернетом.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися