Як перевірити, скільки циклів «прожила» батарея вашого iPhone

Apple офіційно для iPhone встановила ресурс батареї у 500 циклів

Apple нещодавно офіційно підтвердила, що її смартфони, починаючи з прошивки iOS 10.2.1, працюють повільніше, якщо в девайсі старий акумулятор. Щоб не жертвувати швидкістю роботи свого iPhone, можна регулярно міняти батарею на нову. Дізнатися момент заміни дозволить інформація про кількість циклів розряду, які «прожив» акумулятор.iPhone

Будь-які акумулятори, з літій-іонними включно, просто з часом та від використання втрачають свою ємність. Зношені акумулятори не здатні видавати великий струм, який потрібний для роботи процесора на повну потужність. У деяких гаджетах це проявляється як раптове вимкнення під час «важких» завдань, на холоді тощо. Так само поводилися iPhone, поки Apple не активувала опцію сповільнення процесора.

У середньому літій-іонні акумулятори розраховані на 300-500 циклів розряду до деградації максимальної ємності зі 100% на 80%. Apple офіційно для iPhone встановила ресурс батареї у 500 циклів. Один такий цикл відображає повне розряджання зарядженого до 100% акумулятора. П’ять розряджань по 20% також дадуть у сумі один цикл. Десять розряджань по 10% також складуть один цикл.

Щоб подивитися кількість відпрацьованих батареєю iPhone циклів, знадобиться кабель Lightning, комп’ютер, а також програма iBackupBot. Її 7-денна пробна версія доступна безплатно для Windows та Mac на сайті icopybot.com.

Після інсталяції програми на ПК запустіть її та під’єднайте смартфон кабелем. Клацніть на вкладці More Information. З’явиться спливаюче вікно, у якому будуть відомості про кількість відпрацьованих батареєю циклів.