Середа, 24 Липня, 2024

Як перевірити стан батареї на телефоні Samsung

Для довговічності вашого телефону важливо знати поточне «здоров’я» акумулятора. Коли ви отримуєте абсолютно новий телефон, батарея знаходиться в ідеальному стані і прослужить стільки, скільки розраховано. Однак з часом стан батареї погіршується, і ви можете помітити, що акумулятор розряджається з кожним днем швидше. Отже, контролюйте це, щоб вчасно змінити зношений акумулятор.

Android лише планує запровадити стандартний індикатор «здоров’я» акумулятора. Але Samsung є одним із виробників Android, який включає метод неточної оцінки стану акумулятора. Для цього потрібна програма, але, швидше за все, вона вже встановлена на вашому телефоні. Якщо у вас немає програми Samsung Members, ви можете завантажити її з Play Store (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.voc&hl=uk_ua).

Спочатку проведіть пальцем вниз від верхнього краю екрана, щоб відкрити плитки швидких налаштувань. Торкніться значка шестірні, щоб відкрити налаштування.

Далі прокрутіть вниз і виберіть «Догляд за акумулятором і пристроєм». Виберіть «Догляд за акумулятором і пристроєм». У розділі «Додатковий догляд» виберіть «Діагностика».

Відкриється програма Samsung Members із кількома значками, які можна перевірити. Торкніться піктограми «Стан батареї», щоб продовжити — ви не побачите галочку, якщо ви цього ще не зробили.

Тепер ви побачите деяку інформацію про акумулятор. Показник “Життя” – це те, що стосується справності вашого акумулятора. Воно буде «Добре», «Нормально» або «Слабко».

Як зберегти «здоров’я» батареї

У акумулятора є два великих ворога: нагрівання та максимальна напруга заряду. Найкраще заряджати телефон дуже повільною зарядкою та підтримувати заряді від 20% до 80%. На жаль, на останнє більшість Android не здатні, хоча iPhone уже тривалий час пропонує таку опцію і залишається питанням, чому Android її не копіює.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися