Неділя, 26 Травня, 2024

Як перезавантажити iPad

Перезавантаження електронного пристрою є чудовим способом вирішити певні проблеми в роботі гаджету. Перезапуск iPad виконується по-різному на пристроях із кнопкою «Додому» та без неї.

Ваш iPad матиме кнопку «Додому» (Home), якщо це iPad Pro 2017 року чи ранішого випуску, iPad Air, iPad Mini чи стандартний iPad 2019 року чи ранішого випуску.

Як перезавантажити iPad за допомогою кнопки Home

Натисніть і утримуйте лише верхню кнопку, доки на екрані не з’явиться повзунок для вимкнення. Перетягніть повзунок праворуч і дайте iPad приблизно 30 секунд, щоб вимкнутись.

Щоб знову ввімкнути його, знову натисніть і утримуйте верхню кнопку. Ви можете відпустити, коли побачите на дисплеї логотип Apple.

Як перезавантажити iPad без кнопки Home

Натисніть і утримуйте будь-яку з двох кнопок гучності разом із верхньою кнопкою, доки на екрані не з’явиться повзунок вимкнення. Перетягніть повзунок праворуч до упору та зачекайте, поки iPad вимкнеться приблизно на 30 секунд.

Щоб знову ввімкнути його, натисніть і утримуйте лише верхню кнопку, доки на дисплеї не з’явиться логотип Apple.

Як примусово перезавантажити iPad, якщо він не відповідає

Якщо ваш iPad завис, ось що ви можете зробити. На iPad із кнопкою «Додому» натисніть і утримуйте одночасно верхню та домашню кнопки. Ви можете відпустити обидві кнопки, коли з’явиться логотип Apple.

На iPad без кнопки «Додому» натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, потім натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте верхню кнопку. Ви можете відпустити верхню кнопку, коли з’явиться логотип Apple.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися