Вівторок, 16 Липня, 2024

Як підготувати смартфон до зими

Зима наближається ©! З нагоди першого снігу ми підготували добірку дієвих порад, як захистити смартфон у холодну пору року.

Перш за все – не використовуйте подовгу гаджет на сильному морозі. Це може сильно вкоротити йому віку, особливо батареї. Якщо ж смартфон вимкнувся на холоді, не намагайтесь включити його повторно. Зніміть батарею і дайте апарату полежати у теплому сухому приміщенні 3-4 години, після чого вмикайте.

Якщо смартфон у чохлі, особливо силіконовому, час від часу знімайте його. Можна, як варіант, періодично залишати апарат без чохла на ніч. Пара від дихання сприяє утворенню конденсату, який може збиратися під поверхнею чохла.

winter_power_bank

Використовуйте зовнішню батарею (power bank) – на морозі акумулятор розряджається швидше. Підбирайте модель батареї, так щоб параметри струму та напруги збігалися з тими, що зазначені на зарядному пристрої смартфона, наприклад напруга 5 В, сила струму 1,2 А. Компактні батареї зазвичай гарантують півтора-два повних заряджання. Більш ємні моделі зовнішніх акумуляторів, як правило, дозволяють заряджати два смартфони одночасно.

Є сенс придбати модель з вбудованим кабелем USB, наприклад, Genius ECO-u821. Моделі power bank від відомих виробників відзначаються якісними енергоелементами, а отже, менші за розміром, мають більшу ефективність та строк служби.

winter_gloves

Вдягніть пальчатка для роботи із сенсорними екранами, годі морозити пальці. Такі пальчатка містять мікроволокна провідника (металу чи срібла) на кінчиках пальців. В’язані та пальчатка з тканини коштують до 200 грн, але не дуже ефективно захищають від холоду при сильному морозі.

winter_nanotips

Додайте звичайним пальчаткам сенсорні можливості. NanoTips – спеціальна суміш синього чи чорного кольору з частки провідника, яка наноситься на місця, де розташовані подушечки пальців. Гель наноситься у три-чотири шари і після висихання дозволяє користуватися пристроями із сенсорним управлінням, не знімаючи рукавиць. Через кілька тижнів використання NanoTips необхідно наносити повторно. Одного флакону вистачить на кілька сезонів. У зарубіжних інтернет-магазинах NanoTips коштує від 20 доларів. Не варто наносити засіб на стильні шкіряні пальчатка, а от для туристичних чи гірськолижних він цілком підійде.

winter_case

Захистіть смартфон від фізичних пошкоджень. Простий чохол з товстого силікону (від 50-100 грн) значно підвищує шанси на виживання для апарата, що вислизнув з рук. На Aliexpress доступні і більш досконалі моделі. Наприклад, міцні «гібридні» пластикові чохли з додатковими ребрами жорсткості та вбудованою підставкою коштують від 120 гривень. Деякі моделі смартфонів можна запакувати в герметичні пило- та вологонепроникні «панцири», захистивши гаджет з усіх боків «на всі 360 градусів».

winter_small_headphone

Слухайте музику з комфортом. Придбайте навушники, які зручно носити під головним убором, – компактні «вкладиші» чи «затички», які оснащені дротовим пультом керування. Наприклад, Xiaomi Capsule Black.

winter_warm_headphones

Подбайте про навушники, які зігріють вуха. Дівчата зазвичай полюбляють узимку красуватися без головного убору. Стильні хутряні навушники «вбивають одразу трьох зайців»: грають музику, гріють вуха і майже не псують зачіску. Такі аксесуари доступні як у дротовому, так і в bluetooth-виконанні й коштують від 260 гривень.

Хлопці можуть «утеплитися» в’язаною шапочкою (від 260 грн) з вбудованими бездротовими навушниками або теплою хутряною «вушанкою» (від 350 грн).

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися