П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як підключити iPhone та iPad до телевізора

Бувають моменти, коли екрану планшета чи смартфона недостатньо, наприклад, потрібно показати друзям фотографії з відпустки чи хочеться подивитися гуртом фільм з пам’яті гаджета. У цій ситуації буде зручніше виводити картинку на великий дисплей, наприклад, телевізора чи комп’ютерного монітора. Власники iPhone та iPad мають три можливості для цього.

1. Офіційний адаптер Apple Lightning-HDMI

Пристрої iPhones та iPads мають вбудовані функції з виведення зображення на зовнішній монітор. Для цього необхідно придбати додатковий апаратний перехідник, який на офіційному інтернет-магазині Apple коштує $49. Окрім цього, скоріше за все, доведеться ще купувати кабель HDMI, який не входить у комплект телевізора.

Цей спосіб, крім ціни, має також декілька інших недоліків. По-перше, це дротове з’єднання, через що доведеться залишити гаджет біля телевізора. По-друге, такий відеоадаптер може виводити зображення з максимальною роздільною здатністю 1600х900 пікселів. Це менше, ніж 1080р, який підтримує більшість сучасних телевізорів.

2. Apple TV та AirPlay

Ще один спосіб підключити мобільні пристрої Apple до великого екрана надає телеприставка Apple TV.

Вона має функцію AirPlay, яка дозволяє передавати зображення з iPhone чи iPad до телевізора за допомогою бездротового з’єднання через домашню мережу Wi-Fi. Її налаштування досить просте: необхідно, щоб приставка та мобільний гаджет були зареєстровані в одній мережі. Після цього на мобільному гаджеті з’явиться іконка AirPlay, на яку треба клікнути, обрати Apple TV та включити виведення зображення.

3. Програма Reflector

Якщо не хочеться купувати додаткове апаратне забезпечення, тоді можна скористатися технологіями, які вже підтримує телевізор, наприклад, передавання сигналу через USB чи Wi-Fi. Для того щоб iPhone чи iPad відправляли таким способом картинку на великий дисплей, необхідно встановити утиліту Reflector. Вона перетворює будь-який комп’ютер, будь то ПК чи Mac, у приймач для AirPlay. Утиліта розповсюджується за $13, проте в неї є безплатний тижневий термін для випробування.

Після встановлення Reflector на комп’ютер до останнього можна підключити мобільний гаджет. Після цього на  iPhone чи iPad з’явиться іконка AirPlay, а решта налаштування проходить так само, як у випадку з Apple TV.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися