Четвер, 30 Травня, 2024

Як побачити місцезнаходження вкрадених або загублених AirPods

За допомогою Find My Network ви можете легко визначити місцезнаходження вашої пари навушників Apple. Це вбудований інструмент на всіх гаджетах Apple, але його потрібно налаштувати заздалегідь, щоб мати змогу скористатися ним для пошуку пристрою.

Перш ніж приступити до налаштування цього інструменту, важливо знати конкретну модель навушників AirPods, які ви використовуєте. Вам потрібно визначити, чи це звичайні AirPods, AirPods Pro чи AirPods Max.

Ще одна річ, про яку вам потрібно пам’ятати, це ввімкнути Find My, перш ніж шукати зниклі AirPods

Для процесу налаштування просто виконайте наведені нижче дії.

  • Перейдіть до програми Налаштування.
  • У верхній частині екрана натисніть своє ім’я.
  • Натисніть «Знайти».
  • Перевірте, чи «Знайти мій iPhone» уже ввімкнено.

Як налаштувати «залишені» сповіщення у Find My

Спочатку потрібно відкрити програму Find My на смартфоні. Після цього натисніть вкладку «Пристрої», яку можна знайти в нижній частині дисплея.

Після цього ви можете почати шукати свої AirPods зі списку, який з’явиться. Не забудьте натиснути «Повідомити, коли залишили», перш ніж увімкнути цю функцію.

Пошук зниклих AirPods

Завершивши процес налаштування, ви можете перейти до наступного методу, який полягає в пошуку загублених або вкрадених AirPods.

Для цього відкрийте Find My і знову натисніть вкладку Devices. Перегляньте список і торкніться відсутніх AirPods, коли побачите їх.

Нарешті, покладайтеся на це меню, поки шукатимете свої втрачені речі. Також корисно, якщо ви активуєте режим втрати, коли це необхідно.

Говорячи про режим втрати, ви можете позначити свої AirPods як «втрачені», натиснувши «Активувати» в меню «Знайти». Він буде активований лише тоді, коли AirPods підключаться до нового пристрою.

Дружні нагадування під час відстеження зниклих AirPods

Коли певний елемент знаходиться в режимі втрати, ви можете написати повідомлення зі своїм номером телефону, якщо хтось побачить ваші AirPods. Якщо їх вкрали, найкраще, що вам потрібно зробити, це повідомити про це в поліцію.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися