Субота, 20 Квітня, 2024

Як побачити модель і частоту процесора вашого Android

Іноді буває необхідно швидко порівняти характеристики свого поточного смартфона з іншим девайсом. Модель процесора та його робоча частота є одними з ключових параметрів, що визначають продуктивність телефону. Ось, як дізнатися ці дані на вашому Android.

На жаль, на відміну обсягу оперативної пам’яті, Android не надає зручного звіту про процесор. Для отримання такої інформації доведеться скористатися стороннім додатком, наприклад, DevCheck (https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.devcheck&hl=uk_ua&gl=ua).

Спочатку завантажте DevCheck із магазину Google Play на свій пристрій Android. Ця програма існує вже давно, вона безкоштовна, проста у використанні та має дуже хороші відгуки.

Далі відкрийте програму. Вас зустріне вкладка «Інформаційна панель», яка є оглядом стану вашого пристрою. Перейдіть на вкладку «Обладнання».

Тут ви побачите назву вашого процесора, а також інформацію про нього. У деяких випадках у списку може бути не повна назва процесора. Ви можете здійснити пошук в інтернеті за номером моделі, указаним у розділі «Обладнання», щоб знайти повну назву та інші подробиці про чип.

Щоб побачити швидкість процесора, ви можете повернутися на вкладку «Інформаційна панель» і спостерігати за «Стан процесора» в реальному часі. «Швидкість» процесора важко визначити кількісно, і ці цифри, ймовірно, не скажуть вам багато, але вони тут для вашої цікавості.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися