П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Як покращити автоматичне регулювання яскравості на Android

Функція автоматичного регулювання яскравості є зручною опцією, але не всі виробники реалізують її коректно. Досить часто вона виявляється занадто яскравою та має вузький діапазон регулювання. У деяких пристроях, як, наприклад, Samsung Galaxy J400F, Samsung Galaxy Tab A 10.1, може взагалі не бути датчика освітлення та функції автояскравості. Сторонній додаток дозволить налаштувати автоматичну яскравість за своїми потребами.

Програма Velis Auto Brightness пропонує після першого запуску налаштувати її роботу. Для цього потрібно вказати тип екрана свого пристрою, ступінь чутливості регулювання та деякі інші параметри. Тут же для девайсів без датчика освітлення програма запропонує використовувати фронтальну камеру.

Після завершення початкового налаштування можна відкрити налаштування програми та перейти в розділ «Ручне редагування графіка». У ньому можна змінити стандартну криву регулювання на ту, яка більше відповідає вашим потребам.

Наприклад, якщо екран надто яскравий у кімнаті, графік яскравості можна понизити для відповідного рівня освітлення. Або підняти максимальну яскравість, якщо її недостатньо. Для більшої зручності можна створити кілька профілів та швидко перемикатися між ними.

У налаштуваннях також можна встановити поріг, після якого вмикається надзатемнення екрана. Ця опція виявляється зручною для нічного користування гаджетом, оскільки мінімальна яскравість у деяких зависока для повної темряви.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися