Субота, 24 Лютого, 2024

У Facebook з’явився «Верховний суд» для протистояння рішенням Цукерберга

Найбільша соцмережа планети Facebook представила незалежну наглядову комісію, яка матиме владу протистояти рішенням директора цієї соцмережі Марка Цукерберга. Цю комісію вже назвали «Верховним судом» Facebook.

До нової ради входитимуть колишній прем’єр-міністр, лауреат нобелівської премії миру та кілька експертів з конституційних законів, а також борці за права людини.

Загалом рада складатиметься із 20 членів. Вони жили у 27 країнах та розмовляють 29 мовами. Чверть групи, разом з двома із чотирьох співголів, утім, є жителями США.

Рада зможе виносити рішення, чи потрібно публікувати той чи інший пост на Facebook та Instagram. Її вердикт зможе переважити рішення Цукерберга. Соцмережа повинна виконати рішення ради протягом 90 днів, хоча Facebook може попрохати винести рішення за 30 днів.

Голова міжнародного відділу Facebook Нік Клегг в інтерв’ю Reuters розповів, що створення ради є важливим. Але довіра до неї з’явиться з часом залежно від результатів її роботи.

Рада вже почала роботу, а перші свої кейси вона почне вирішувати вже влітку. У майбутньому кількість її членів планується збільшити до 40 осіб. На роботу ради Facebook виділила $130 млн терміном на шість років.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися