Понеділок, 15 Липня, 2024

Як поліпшити Chrome на Android

Мобільний браузер від Google можна зробити ще кращим, якщо попрацювати над ним. Він зможе більш плавно переключати вкладки, заощаджувати трафік, отримати жест для відкривання меню та декілька інших можливостей.

1. Плавне переключення між вкладками

Щоб зручніше переходити між відкритими у Chrome сторінками, можна скористатися жестом. Для цього проведіть вправо чи вліво пальцем по панелі інструментів під час роботи в браузері.

2. Швидкий доступ до меню опцій

Для миттєвого відкривання меню Chrome потрібно тапнути та потримати іконку меню, а після цього перевести палець на потрібну опцію.

3. Заощаджувати трафік у Chrome

Щоб активувати стиснення даних, зайдіть у меню Chrome на Android та знайдіть там розділ з налаштуваннями. Прокрутіть його донизу та активуйте опцію «Зменшити використання даних».

4. Пограти в гру

Веб-навігатор Chrome стане у пригоді, навіть коли немає інтернету. У ньому можна запустити безкінечний ранет із динозавром у головній ролі. Він з’являється після спроби відкрити будь-яку сторінку при відключеному інтернеті. Запустити гру можна тапом по динозавру.

5. Ярлики Android з улюблених сайтів

Відкривати звичні веб-ресурси можна навіть без попереднього запуску Chrome. Для цього досить зробити ярлики на робочий стіл Android. Просто відкрийте у Chrome сайт, а після цього перейдіть до його меню та клацніть по кнопці «Додати на домашній екран».

6. Зробити Chrome швидшим

Щоб веб-навігатор не так довго «думав» та швидше працював, йому можна збільшити обсяг оперативної пам’яті. За замовчуванням це 64 МБ. Перейдіть на сторінку chrome://flags та встановіть більший обсяг, змінивши опцію «Максимальна кількість цікавих файлів». Укажіть новий обсяг оперативної пам’яті та перезапустіть браузер.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися