Середа, 24 Липня, 2024

Як повідомити свої координати іншому користувачу Android

Enjoy-Google-Latitude[1]

Досить часто буває така ситуація, що потрібно розповісти іншій людині, де зараз знаходишся. Опис навколишнього середовища зазвичай мало допомагає, краще б мати можливість передати свої географічні координати. Ось простий спосіб поділитися своїм точним місцезнаходженням з іншими.

Раніше власникам смартфонів з Android було найпростіше скористатися сервісом Google Latitude, який був вбудований прямо в Google Maps. Він показував відмітки про місцезнаходження друзів на карті, проте цей сервіс у 2013 році закрили, а розділ Latitude зник з інтерфейсу додатка Google Maps.

Замінити сервіс Latitude можна такими додатками, як Life360 Family Locator, Find My Friends, Glympse, Google+. Останній дозволяє дивитися перебування через карту Google Maps завдяки функції «Показувати, де я».

Відкрийте на Android програму Google+ та натисніть на значок меню або на кнопку меню і виберіть «Установки». Вкажіть потрібний обліковий запис. Потім натисніть «Показувати, де я» і встановіть перемикач у верхній частині екрана в потрібне положення. Щоб показувати точне місце розташування, у розділі «Найбільш імовірне місце розташування» натисніть «Змінити». Оберіть людей та групи, які зможуть бачити, де ви знаходитеся, і натисніть «Готово» у правому верхньому куті.

Ви також можете вказувати різну точність своїх координат. Наприклад, рідним можна відкрити доступ до даних про те, в якому саме місці ви знаходитеся, а колегам – тільки про те, в якому населеному пункті. Для цього в розділі «Місто» натисніть «Змінити». Оберіть користувачів і кола і натисніть «Готово» в правому верхньому куті.

location-sharing[1]

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися