Як правильно зберігати гаджети при нечастому їх використанні

Акумулятори мають оптимальний для зберігання рівень заряду – це 40-60%

Коли маєш багато електроніки не завжди вдається користуватися кожним пристроєм регулярно – деяким девайсам доводиться чекати своєї черги місяцями. Таке очікування може не пройти безслідно для батареї гаджета. У ноутбуках, наприклад, контролер може заблокувати батарею і доведеться купувати нову.

Усі акумулятори мають явище саморозрядки – батарея при лежанні у шухляді втрачатиме відсотки заряду. Також можуть додатково споживати енергію контролер батареї (в ноутбуках він час від часу розряджає батарею для контролю її заряду) та самі гаджети (наприклад, на роботу годинника).

Акумулятори мають оптимальний для зберігання рівень заряду – це 40-60%. Коли гаджет лежить в шухляді, заряд батареї поступово падає і може впасти нижче 0%. В такому режимі починається швидка деградація батареї та втрата її ємності.

Nintendo нещодавно розповіла власникам портативної ігрової приставки Switch як правильно зберігати її, якщо нею рідко користуються. У Nintendo порекомендували користувачам Switch при їхньому тривалому зберіганні заряджати батарею хоча б раз у півроку.

Фактичний термін залежить від зношеності батареї (такі можуть втрачати заряд швидше), гаджета (може споживати енергію у вимкненому стані).

Не кладіть у шухляду гаджет, батарея якого вже розряджена нижче 30%. Ви можете про нього забути і акумулятор розрядиться нижче критичного порогу. Підзарядіть гаджет до 60-80%, і потім кладіть його на зберігання.

Місце, в якому зберігаються гаджети, повинне бути сухим та прохолодним.