Середа, 29 Травня, 2024

Як приховати зроблені покупки в App Store

Кожна програма, яку ви завантажуєте безкоштовно або купуєте за гроші, залишається у списку покупок вашого облікового запису. При бажанні можна приховати відображення обраних додатків. Ось способи зробити це на iPhone, iPad та Mac.

Навіщо приховувати додаток зі списку покупок

Приховані програми не відображаються у списку покупок облікового запису. Наприклад, якщо довго натискати значок магазину додатків та перейти в Покупки > Мої покупки, прихований додаток тут не з’явиться.

Приховування придбаної програми може знадобитися, якщо ви часто передаєте свій гаджет друзям або родичам і не хочете, щоб певні програми відображалися серед завантажених вами. Окремо можна приховати значок самої програми.

Приховування також може бути корисним для сімейних акаунтів. Усі програми стають доступними для акаунтів, що підключені як одна сім’я. Однак деякі програми можуть бути непідходящими, наприклад, для дітей. Приховування такої програми зробить її недоступною для повторного завантаження і не буде відображатися в покупках членів сім’ї.

Якщо додаток вже завантажено на ваш пристрій або пристрій члена вашої родини, приховування зі списку покупок не видалить його з гаджета.

Повторна купівля прихованого додатку також не потрібна. Його можна завантажити як будь-яку іншу придбану програму.

Як приховати програми на iPhone, iPad або iPod touch

Відкрийте магазин додатків і торкніться зображення свого профілю у верхньому правому куті. Натисніть “придбано”або “мої покупки” і прокрутіть список поки не знайдете те, яке ви хочете приховати.

Проведіть пальцем вліво за назвою програми та натисніть приховати. Натисніть Готово.

Як відобразити приховані програми на iPhone, iPad або iPod touch

Відкрийте магазин додатків і торкніться зображення свого профілю у верхньому правому куті. Торкніться свого імені та картки Apple ID. При запиті виконайте аутентифікацію за допомогою ідентифікатора особи, сенсорного ідентифікатора або пароля.

Прокрутіть вниз і натисніть приховані покупки. Знайдіть прихований додаток і натисніть Показати.

Якщо ви не використовуєте iOS 14 або iOS 15 можливість відображення прихованої програми на iPhone недоступна. Але можна просто повторно завантажити приховану програму.

Як приховати додаток на Mac

Відкрийте магазин додатків macOS і клацніть своє ім’я в лівому нижньому кутку. У розділі облікового запису будуть показані всі придбані програми. Наведіть вказівник миші на додаток, щоб відкрити його, і клацніть значок з трьома точками.

Натисніть приховати покупку і підтвердіть.

Як відобразити додаток на Mac

Відкрийте магазин додатків macOS і натисніть своє ім’я в лівому нижньому кутку. Натисніть “переглянути інформацію” і виконайте аутентифікацію, ввівши свій пароль Apple ID.

Натисніть “Управління” поруч з прихованими покупками і натисніть Показати > Готово. Додаток знову з’явиться в розділі “Покупки в магазині додатків”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися