Субота, 15 Червня, 2024

Як пришвидшити iPhone, що гальмує

Навіть нові iPhone можуть почати суттєво гальмувати – це пов’язано з особливістю iOS та стилем використання гаджета. Існує простий спосіб повернути швидкість роботи своєму гаджету.

Коли в iPhone починає закінчуватися вільне місце на його флеш-накопичувачі, iOS не має простору для своєї роботи і їй доводиться записувати та видаляти службові дані в цей невеликий простір. Сповільнення роботи iPhone може спостерігатися, якщо в ньому залишається менше 1 ГБ вільного простору.

Однією з частих причин закінчення місця на флеш-пам’яті є вкладення у фірмовому месенджері Messages. Зображення та відео можуть легко “з’їсти десятки гігабайтів”. Щоб видалити такі непотрібні вкладення в налаштуваннях iPhone зайдіть в розділ з опціями накопичувача та відшукайте додаток Messages. Натисніть кнопку перегляду великих вкладень і видаліть ті, що непотрібні.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Іншим швидким способом звільнити пам’ять на своєму iPhone є видалення додатків. Знайдіть ті, що споживають найбільше місця та видаліть їх. Додатково також можна видалити непотрібні фото та відео в галереї.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися