Субота, 9 Грудня, 2023

Як пришвидшити точку доступу Wi-Fi на смартфоні

Смартфон з увімкненою точкою доступу є популярним способом отримати інтернет на ноутбуках та планшетах. Однак при цьому швидкість інтернету може бути не найвищою на підключених до неї гаджетах, хоча на самому смартфоні вона може бути вища. Є досить простий спосіб пришвидшення точки доступу Wi-Fi на телефоні Android.

Стандартний режим роботи Wi-Fi передбачає використання частотного діапазону 2,4 ГГц. У містах цей діапазон переповнений. У ньому працює більшість інших точок доступу Wi-Fi навколо, гаджети Bluetooth, мікрохвильовки, деякі інші бездротові гаджети. Одночасна робота усіх цих пристроїв заважає швидкісній передачі даних.

Для збільшення швидкості свого Wi-Fi необхідно перевести його в режим роботи 5 ГГц. Цей діапазон має більшу пропускну здатність, а також зазнає менше перешкод від сусідських Wi-Fi та інших пристроїв.

На смартфоні Samsung точку доступу Wi-Fi можна перевести в режим 5 ГГц, якщо зайти в налаштування та натиснути розділ з параметри з’єднань. Після чого потрібно увійти в секцію точки доступу. Тапніть на точку доступу, після цього – на кнопку у вигляді трьох вертикальних крапок.

Сконфігуруйте мобільну точку доступу, якщо потрібно. Гортайте цей екран до секції розширених налаштувань. Увійдіть в неї та у відповідній опції вкажіть використання 5 ГГц.

Смартфони iPhone 12 обирають частотний діапазон 5 ГГц при вимкненій опції «Максимізувати сумісність» в налаштуваннях точки доступу. Спеціально вказати бажаний частотний діапазон Apple не дозволяє.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися