Середа, 22 Травня, 2024

Google Play Store показуватиме рейтинги додатків для різних пристроїв

Google оптимізує систему оцінки додатків в магазині Play Store. Замість спільного рейтингу для всіх типів девайсів Android користувачі зможуть бачити рейтинги для конкретних пристроїв.

Мета нового плану Google полягає у створенні більш персоналізованого механізму підрахунку рейтингових балів для додатків. Ця система підрахунку відображатиме очікування кожного користувача та полегшить розробникам навігацію та використання.

Починаючи з листопада 2021 року користувачі мобільних телефонів зможуть переглядати ексклюзивні оцінки для своєї країни реєстрації. На початку 2022 року користувачі інших пристроїв, таких як планшетні пристрої, хромбуки і носимі девайси, зможуть переглядати унікальні рейтинги додатків для своїх пристроїв.

За даними Google, оцінка може допомогти користувачам вирішити, який додаток завантажувати. Це також безпосередньо впливає на вміст та його рейтинг у магазині Play. Однак, оскільки можливості програми будуть варіюватися в залежності від регіону користувача і типу пристрою, підсумкова оцінка іноді неточно відображає реальну ситуацію.

Окрім кінцевих користувачів такі дані стануть доступні розробникам в системі Google Play Management Center. На сторінку рейтингу додатку додається новий вимір типу пристрою, а в рейтинг додається фільтр типу пристрою. Це допомагає розробникам легко переглядати рейтинг користувачів планшетних пристроїв у додатку або рейтинг користувачів у вмісті Chrome OS.

Розробники можуть індивідуально вибрати період часу, який вони хочуть використовувати. Доступний період від останніх 28 днів до повного життєвого циклу програми. Вони також можуть вільно інтегрувати дані оцінки, наприклад, щодня, щотижня або кожні 28 днів, щоб отримати більш докладні дані за більш тривалий період часу.

Підтримка завантаження середніх даних і розподілу балів додатків у форматі CSV. У поєднанні з новими параметрами фільтрації даних розробники можуть легко запитувати і завантажувати більше даних, а також виконувати автономний аналіз.

Це покращить загальний рейтинг додатків у магазині Google Play.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися