Як Різдво зробити кращим

Із високими технологіями навіть традиційні свята можна зробити цікавішими та приємнішими. Вони дозволять провести час з близькими, незважаючи на відстань, прикрасити приміщення в унікальному стилі та створити святковий настрій будь-де.

Разом із сім’єю попри кілометри

Соціальні медіа та інтернет-комунікатори стали цього року рятівником для тих, хто опинився далеко від дому. Вони змогли відправити своїм близьким святкові листівки та привітання, а також віртуально телепортували до родини, щоб можна було провести час із ними по відеозв’язку. Для останнього добре підходять інтернет-комунікатори. Skype, наприклад, був дуже затребуваним на свята – його розробники навіть склали добірку послань до Skype від вдячних користувачів:

Ви також можете відправити близьким на Різдво електронні листівки, привітання. Маленьким дітям можна прочитати казку на ніч по відеозв’язку. Або можна просто записати відеопривітання.

Святковий настрій на собі

Додати святкової атмосфери впродовж свят можна, якщо є зайвий светр і планшет. Вшийте гаджет в одяг та запустіть на ньому якийсь різдвяний мотив:

Або, наприклад, відео палаючого каміна, перед яким зручно сидіти зі склянкою гарячого глінтвейну:

Святкові прикраси хай-тек

Якщо хочеться унікального свята, тоді варто відмовитися від магазинних прикрас. Створіть власні, роздрукувавши їх потім на 3D-принтері. Єдине обмеження – ваша власна фантазія, адже роздрукувати можна будь-яку річ.

А якщо використати ручку-принтер, тоді речі можна буквально малювати в повітрі. За основу можна взяти вже готові моделі іграшок, які можна завантажити, наприклад, тут. Подібні прикраси можуть також стати гарним подарунком для друзів та близьких.

Смартфон – приятель на Різдво

Свята можна відзначати й одному, залучивши свої гаджети. Встановіть на них програми з різдвяними мотивами, щоб було веселіше. Це може бути, наприклад, Christmas, яка є таким собі святковим комбайном. У ній є різдвяні шпалери для гаджетів, святкові емотикони та рингтони, а також тематичні пазли. Можна також встановити «живі» шпалери з утилітою «Christmas live wallpaper».