Понеділок, 11 Грудня, 2023

Як розблокувати iPad

Якщо ви забули пароль до свого планшета Apple, гаджет можна врятувати. Apple обмежує кількість спроб введення неправильного пароля п’ятьма. При їхньому вичерпанні планшет заблокується, і на його екрані з’явиться повідомлення, що пристрій відключено.

Щоб розблокувати планшет, необхідно видалити з нього інформацію. Це можна зробити такими способами:

  • за допомогою програми iTunes;
  • використовуючи функцію «Знайти iPhone»;
  • через режим відновлення.

Перш ніж перейти до відновлення, створіть резервну копію даних гаджета. Її взагалі корисно робити час від часу. Дані можна записувати через iTunes або iCloud.

Якщо ви синхронізували свій iPad з iTunes, тоді приєднайте планшет до ПК. Відключіть шифрування раніше створеної резервної копії. Далі використайте функцію «Відновити з резервної копії», виберіть найсвіжішу та розпочніть відновлення.

Щоб відновити роботу iPad за допомогою функції «Знайти iPhone», перейдіть на сайт icloud.com/#find. Переконайтеся, що на планшеті ця опція активована. Потім у вікні браузера виберіть його та натисніть на кнопку «Стерти».

Якщо неможливо застосувати два попередні методи, тоді виконайте наступні дії. Від’єднайте планшет і вимкніть його. Утримуючи кнопку «Додому», підключіть планшет до iTunes та включіть пристрій. Коли програма повідомить, що гаджет знаходиться в режимі відновлення, натисніть «ОК».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися