Як роздрукувати календар Google

Онлайн-сервіс дозволяє роздрукувати день, тиждень або місяць свого календаря разом з розкладом. Також можна вибрати конкретні дати.

Іноді буває зручно мати цифровий календар у традиційному паперовому форматі. Якщо ви ведете свій розклад у календарі Google, його можна роздрукувати.

Онлайн-сервіс дозволяє роздрукувати день, тиждень або місяць свого календаря разом з розкладом. Також можна вибрати конкретні дати.

Як роздрукувати день, тиждень, місяць або обрану дату з календаря Google

Відкрийте веб-сайт календаря Google, при необхідності увійдіть в свій акаунт і відзначте календарі для друку зліва, якщо у вас їх кілька.

Підписуйтесь на наш Telegram

Щоб роздрукувати місяць, виберіть “Місяць” у спадному списку “Перегляд” у верхній частині головного екрана календаря Google. Якщо налаштовано користувацьке представлення, наприклад п’ятиденне подання, виберіть його у спадному списку.

Натисніть на значок шестерінки зліва від нього, щоб переглянути меню налаштувань і вибрати “Друк”. На екрані попереднього перегляду друку за замовчуванням обирається значення “Автоматично”. Це означає, що будь-який обраний вид календаря на головному екрані відображатиметься тут. Однак це можна змінити  на день або тиждень у спадному списку “Перегляд”.

Виберіть діапазон друку для дат, які треба надрукувати. Під час налаштування цього діапазону відображатиметься кількість сторінок, включених до попереднього перегляду.

Також оберіть розмір шрифту, щоб зробити текст на друкованому аркуші більше або менше. Ще можна вибрати портретну або альбомну орієнтацію. Додатково можна встановити колір і стиль, наприклад, контур, повнокольоровий або чорно-білий.

У нижній частині налаштувань друку можна встановити прапорці, щоб показувати вихідні дні та показувати події, від яких відмовилися.

Як роздрукувати розклад у календарі Google

Якщо є конкретний графік подій, його можна роздрукувати за допомогою деяких додаткових опцій, крім перерахованих вище.

Виберіть “Розклад” у спадному списку “Перегляд” у верхній частині головного екрана календаря Google. Потім натисніть на значок шестерінки, щоб відкрити меню налаштувань і вибрати “Друк”.

На екрані попереднього перегляду друку будуть схожі опції, про які говорилося вище. Поряд з цими налаштуваннями також будуть додаткові можливості – можна роздрукувати описи заходів, час закінчення, учасників і відповіді на запрошення. Просто встановіть прапорці для друкування відповідних опцій.

Залежно від використовуваного браузера і налаштувань принтера можна роздрукувати календар у форматі PDF або відразу на папері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я