Як розширити пам’ять смартфона зовнішнім USB-накопичувачем

Для смартфона USB-накопичувач є ще одним диском на додаток до вбудованої флеш-пам’яті та microSD

Сучасні смартфони пропонують гігантські обсяги вбудованого накопичувача у сотні гігабайтів, до яких можна додати сотні гігабайтів microSD. І їх всі можна миттєво втратити, бо мобільник можуть поцупити чи розбити. Швидко робити резервні копії даних без ПК та «хмар» у будь-якому місці дозволить зовнішній USB-накопичувач. Це може бути як флешка, так і жорсткий диск або кардрідер з карткою microSD. Він не буде постійно під’єднаним до смартфона, і дані на ньому будуть в безпеці навіть якщо щось трапиться з телефоном.

Щоб підключити зовнішній USB-накопичувач до мобільника переконайтеся, що телефон підтримує технологію USB-OTG. Дізнатися цю інформацію можна з інструкції користувача або на сайті виробника. Наприклад Huawei Y6 2018, наданий для експерименту магазином MOYO, підтримує USB-OTG.

Для підключення USB-накопичувача потрібно мати кабель USB-OTG. Це адаптер з роз’єму microUSB на USB-A або з USB-Type C на USB-A. Вам потрібен адаптер з роз’ємом як у вашого телефону. У Huawei Y6 2018 це microUSB. Також продаються накопичувачі та кардрідери microSD, які вже мають вбудований роз’єм microUSB або USB-Type C.

Розблокуйте телефон та підключіть до нього USB-накопичувач. Розкрийте шторку панелі повідомлень, де має з’явитися сповіщення про доступність нового накопичувача. Тут можна бачити кілька опцій: переглянути вміст диску або безпечно його від’єднати.

Для смартфона USB-накопичувач є ще одним диском на додаток до вбудованої флеш-пам’яті та microSD. Працювати з ним можна як звичайно через будь-який файловий менеджер.