Як швидко розрядити акумулятор смартфона

Розряджання акумулятора смартфона стандартними методами може потребувати багато часу та уваги. Це завдання краще автоматизувати, запустивши на мобільному відповідну програму. Так ви зможете зайнятися своїми справами без необхідності постійно контролювати хід розряджання.

Причин, чому вам може знадобитися спеціально розряджати мобільник, може бути багато. Наприклад, так можна перевірити залишкову ємність старого чи нового акумулятора, провести калібрування батареї тощо. У Google Play для подібних завдань є програма «Швидке розряджання».

Після встановлення додатка у верхній частині екрана ви побачите поточний рівень заряду і характеристики батареї: технологію, температуру, напругу. Трохи нижче буде повзунок, за допомогою якого встановіть необхідний рівень розряду. Залиште десь 3-5%, щоб не сталося перерозряджання батареї.

Далі оберіть способи розряду, якими можна регулювати швидкість витрати заряду:

 – High CPU load (завантаження процесора);

 – Camera Light (використання LED-спалаху камери);

 – High brightness display (максимальна яскравість екрана);

 – GPS receivers (активація GPS-приймача);

 – Operated vibrator (вібрація телефона);

 – Network connection (мережева активність).

По завершенні натисніть на кнопку Discharge inception, і можна займатися своїми справами. Але пам’ятайте, що при активній роботі електроніки вона сильно нагрівається, тому не давайте батареї перегріватися вище 50 градусів Цельсія.