Як швидше працювати з поштою на iPhone

Електронна пошта залишається головним каналом комунікації в корпоративному середовищі. Ви можете швидше відповідати на листи, якщо маєте iPhone. Просто запам’ятайте кілька корисних жестів управління поштовим клієнтом телефона.

1. Додавати вкладення

Ви можете додавати вкладення у лист, утримуючи палець на екрані. Це викличе меню редагування, в якому тапніть на праву стрілку. Далі виберіть опцію «Додати вкладення». За замовчуванням документи завантажуватимуться з iCloud Drive. Тапніть на «Розміщення», і ви зможете додати вкладення з Dropbox, Google Drive, One Drive чи іншого місця.

2. Швидкий пошук

Як і на домашньому екрані, ви можете проводити швидкий пошук у поштовому клієнті. Просто відкрийте його та потягніть згори донизу, щоб активувати пошуковий рядок.

3. Швидке оновлення

Щоб оновити скриньку вхідних, просто торкніться екрана та потягніть вниз. На екрані з’явиться іконка, яка сповістить вас, що система перевіряє наявність нової пошти.

4. Повернутися назад

Щоб вийти з листа до загальної скриньки, не потрібно багато рухів. Досить виконати свайп на екрані.

5. Позначити як непрочитане

Щоб швидко позначити лист прочитаним, торкніться його та виконайте свайп зліва направо. Щоб позначити його непрочитаним, повторіть жест.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я