Четвер, 30 Травня, 2024

Золоте десятиліття для iPhone минуло: усі кольори п’ятнадцятої серії

Apple представить свою нову лінійку iPhone 15 у низці нових кольорів на спеціальному заході, який, ймовірно, відбудеться 12 вересня. Ось усі кольори, які очікуються для чотирьох моделей: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max. Якщо ці відомості правдиві, для майбутніх айфонів завершується золоте десятиліття.

iPhone 15 і iPhone 15 Plus

За останні кілька років лінійки iPhone були запущені лише з п’ятьма варіантами кольорів, а шостий – навесні, щоб збільшити продажі в середині циклу випуску пристрою.

Очікується, що Apple продовжить цю тенденцію для 6,1-дюймового iPhone 15 і 6,7-дюймового iPhone 15 Plus. На це натякає витік усіх доступних зарядних кабелів, які в цьому поколінні Apple підбератиме за кольором смартфона.

Раніше всі моделі iPhone постачалися з білим кабелем Lightning із білою гумовою оболонкою, незалежно від кольору самого пристрою. Однак цього року всі моделі iPhone 15 переходять на стандарт порту USB-C, і Apple, схоже, вирішила включити кабелі відповідного кольору до кожного пристрою, можливо, щоб відсвяткувати перехід.

Таким чином, витік фотографій кабелів свідчить про те, що Apple пропонуватиме iPhone 15 і iPhone 15 Plus у таких кольорах (майте на увазі, що Apple може прийняти для них різні офіційні назви):

  • Північ/Чорний
  • Зоряне світло/Білий
  • Жовтий
  • Синій
  • Помаранчевий/Коралово-рожевий

Наразі над помаранчевим/кораловим кольором залишається знак питання. Витік помаранчевого кабелю, показаного вище, здавався невиразно рожевим на попередніх фотографіях, що просочилися, що свідчить про те, що він міг бути більш коралового відтінку. Apple запропонувала iPhone XR 2018 року у версії Coral, тож цілком могла повернути колір у 2023 році.

Хоча в лінійці, за чутками, відсутній червоний колір, цілком можливо, що Apple оновить iPhone 15 і iPhone 15 Plus моделлю PRODUCT(RED) навесні 2024 року, як це було навесні 2017 і навесні 2018. У березні У 2023 році Apple також представила новий варіант жовтого кольору для iPhone 14 і iPhone 14 Plus, тож на початку наступного року ми знову зможемо побачити новий колір для еквівалентних моделей iPhone 15.

iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max

Apple зазвичай вибирає чотири холодніші кольори для своїх моделей iPhone Pro. Минулого року, наприклад, Apple запропонувала моделі iPhone 14 Pro у темно-фіолетовому, золотистому, сріблястому та космічному чорному кольорах. Однак цього року очікується, що зміна дизайну дещо змінить ситуацію.

Очікується, що 6,1-дюймові моделі iPhone 15 Pro і 6,7-дюймові iPhone 15 Pro Max від Apple вперше матимуть легшу титанову раму замість рами з нержавіючої сталі, і щоб якнайкраще продемонструвати зміну матеріалу, Apple представляє серію нових кольори.

Очікується, що замість Deep Purple Apple представить новий темно-синій відтінок для iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max, який не дуже далекий від синього iPhone 12 Pro, але з більшою кількістю сірого для більш глибокого відтінку.

Тим часом, за чутками, інші кольори включатимуть світліший сріблясто-сірий відтінок, космічний чорний колір і натуральний колір титану. Підводячи підсумок, очікується, що кольори будуть такими:

  • Темно-синій
  • Сріблясто-сірий
  • Космічний чорний
  • Титан

Майбутні iPhone більше не будуть золотими зовні

Через перехід від нержавіючої сталі до титану Apple навряд чи запропонує золотий варіант цього року, незважаючи на популярність цього кольору на деяких азіатських ринках.

Золоті айфони випускалися з часів iPhone 5s, тобто з 2013 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися