Субота, 20 Квітня, 2024

Як швидко та легко видалити рекламні листи в Gmail

Чим довше ви користуєтеся своєю електронною скринькою, тим більша ймовірність, що її адреса опинилася в базі даних розсилок, які вам зовсім непотрібні. Можливо, ви підписалися на деякі з цих рекламних електронних листів, і вони можуть бути корисними. Але інші для вас можуть бути чистим спамом із джерел, з якими ви взагалі не хотіли зв’язуватися. Ви можете дуже швидко видалити всі рекламні оголошення в Gmail. І це те, що вам слід часто робити, оскільки електронні листи займають дисковий простір у Google Drive, зменшуючи безкоштовний простір для ваших файлів, фото зі смартфона тощо.

Gmail може автоматично визначати рекламні акції та переміщувати їх у власну папку. Виконайте наступні дії:

 • Щоб переглянути всі рекламні електронні листи в одному місці, завантажте Gmail у браузер і перегляньте Категорії ліворуч. Ви побачите Promotions , вкладену під нею.
 • Інший спосіб переглянути рекламні електронні листи – натиснути «Реклама» у верхній частині папки «Вхідні» Gmail, якщо цю функцію ввімкнено. Ви все одно перейдете до тієї самої папки “Реклама”. Щоб увімкнути вкладки, перейдіть до «Налаштування» (коробка передач) ліворуч, торкніться його та виберіть «Налаштувати» в «Тип папки вхідних ».
 • Тепер, коли ви можете бачити всі рекламні листи в одному місці, настав час їх видалити.
  • Установіть прапорець , який з’являється у верхній частині папки «Вхідні» у верхньому лівому куті
  • Gmail вибере всі листи на поточній сторінці, але ви захочете зробити більше
  • Натисніть «Вибрати всі [кількість] розмов» у меню «Реклама», яке з’явиться вгорі, де «кількість» означає кількість рекламних електронних листів, які ви могли зібрати.
  • Натисніть значок кошика , щоб видалити їх усі

Це все, що потрібно, щоб звільнити місце в Gmail, позбувшись електронних листів із рекламою. Ви можете зробити подібні дії з іншими категоріями електронної пошти. Застереження тут полягає в тому, що ви можете видалити важливі електронні листи, які випадково можуть потрапити в категорію/вкладку «Реклама».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися