Неділя, 14 Квітня, 2024

Android 14 відправить кожного в космічну подорож – Великоднє яйце цієї ОС буде цікавим

Днями вийшла четверта бета-версія Android 14, і вона показала, яке Великоднє яйце приготували розробники. Головним чином ця бета-версія призначення для усунення помилок, що залишилися, оскільки ОС наближається до стабільного випуску. Але поряд із довгим списком виправлень у цьому бета-оновленні є невеликий сюрприз, на який багато прихильників Android з нетерпінням чекають щороку: великоднє яйце. В Android 14 воно значно відрізняється від великоднього яйця Android 13 і захоплює пошуками найближчої зірки.

Це не перший випадок, коли Google гейміфікує свої приховані сюрпризи, відомі як Android Easter Eggs. Міні-гра у Android 5 Lollipop, яка дуже схожа на гру Flappy Bird, є, мабуть, найпопулярнішим прикладом. Також можна згадати гру із колекціонування кошенят у Android 7 Nougat.

Великодні яйця у Android 12 та 13 були досить прісними, але Android 14 може знову зробити їх цікавими.

Коли ви вперше побачите пасхальне яйце Android 14, вас зустріне логотип Android 14, виконаний в стилістиці NASA. Довге натискання піктограми переведе вас у гру.

Прямо посередині екрану ви знайдете маленький космічний корабель, який нагадає вам про стару добру гру Space Impact на телефонах Nokia. Ви можете направляти човник у потрібному напрямку та ковзати пальцем по екрану, щоб регулювати потужність двигуна.

У нижньому лівому куті ви побачите статистику своєї капсули — потужність двигуна, швидкість і координати. Перебуваючи вгорі, ви знайдете деталі найближчої зірки, які будуть особливо цікавими для любителів космосу. Ви можете використовувати координати, щоб направити свій космічний корабель до зірки, і якщо вам пощастить, ви можете влучити в одну із них, а потім відскочити від неї. Якщо ні, ви можете просто безцільно плавати в космосі та досягти кінця всесвіту (так, він є в цій грі).

Як завжди, ви можете знайти пасхальне яйце, перейшовши в Налаштування > Про телефон > Версія Android. Виконайте кілька швидких натискань на номер версії Android (у цьому випадку 14) і ви побачите новий логотип Android 14. Довге натискання на логотип змусить логотип і ваш телефон трохи тремтіти. Не відпускайте його кілька секунд, і ви увійдете в гру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися