Субота, 2 Грудня, 2023

Очікуйте на Android потік додатків з блокчейном та NFT – Google Play офіційно дозволив їх

Офіційний магазин додатків для Android пом’якшує свою політику щодо додатків, пов’язаних із блокчейном. Google Play оприлюднив нові правила, що дозволяють і регулюють блокчейн-ігри та програми, які планується повністю розгорнути до кінця року.

Цей крок є відповіддю компанії на зростаючий інтерес до токенізованих цифрових активів, таких як незамінні токени (NFT). Остання зміна політики дозволить публікувати у магазині додатки та ігри, які містять NFT. Це відкриє нові способи транзакцій із NFT та іншими токенізованими цифровими активами в програмах та іграх у Google Play.

У дописі в блозі Джозеф Міллс, менеджер групи продуктів Google Play, сказав, що Play Store розширює ці пропозиції, щоб створити для користувачів більш привабливий і захоплюючий цифровий досвід.

«Сьогодні ми раді повідомити, що ми оновлюємо нашу політику, щоб відкрити нові способи трансакції цифрового контенту на основі блокчейну в програмах та іграх у Google Play, — сказав Міллс. «Від переосмислення традиційних ігор із контентом, що належить користувачам, до підвищення лояльності користувачів завдяки унікальним винагородам NFT, ми раді бачити, що творчий досвід у додатках процвітає та допомагає розробникам розширювати свій бізнес».

Однак зміна політики передбачає кілька обмежень. За словами Міллса, додатки повинні бути прозорими для користувачів щодо токенізованих цифрових активів. Розробникам не дозволяється рекламувати або прикрашати будь-який потенційний заробіток від ігор або торгівлі.

Крім того, якщо додатки не відповідають вимогам до азартних ігор, вони не можуть приймати гроші за шанс виграти активи невідомої реальної грошової вартості, включаючи NFT. Це відповідає політиці Google Play щодо азартних ігор, ігор і конкурсів на реальні гроші.

Ігри NFT були масовими під час пандемії 2021 року, і вони стали новим захопленням у світі розваг та індустрії блокчейнів. Мало того, це ще й важливий шлях заробітку для геймерів.

Завдяки довгим годинам гри та зусиллям вони отримують цифрові віртуальні предмети, які потім можна обміняти на криптовалюту. Однак не всі платформи люблять ігри NFT і все, що пов’язано з блокчейном. Steam від Valve є однією із найбільш обмежувальних, оскільки вона раніше забороняв ігри NFT і зарезервував свою платформу лише для тих, хто пропонує розваги. Таким чином, компанія отримала відкритий лист від розробників і шанувальників, які хотіли, щоб ця заборона була скасована.

Сьогодні популярність ігор NFT трохи зменшилася, особливо через те, що криптовалютна індустрія спостерігала значну невизначеність, яка протягом тривалого часу впливала на ціни. Однак це може змінитися, оскільки Google Play відкриває шлях до мільярда пристроїв Android.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися