Неділя, 10 Грудня, 2023

Як швидко запускати камеру на смартфоні

Щоб цікаві моменти життя можна було показати людям їх потрібно встигати фотографувати. Звичний спосіб запуску камери через ярлик на робочому столі може виявитися надто довгим, адже потрібно попередньо розблокувати смартфон. Камеру можна запускати швидше.

Швидкий запуск камери на Google Pixel

Смартфони Google Pixel будь-якої моделі пропонують швидкий запуск додатка камери за допомогою подвійного натиснення кнопки живлення. Цей жест спрацьовує у будь-який момент, неважливо, що за додаток відкритий.

Увімкнути запуск камери жестом на кнопці живлення можна, увійшовши в налаштування мобільника та перейшовши в розділ системних опцій. Зайдіть в меню налаштування мови та введення, і там відшукайте пункт активації камери.

Pixel дозволяють швидко перемикатися між фронтальною та задньою камерами. Для цього після відкриття додатку камери необхідно виконати подвійне скручування зап’ястку.

Швидкий запуск камери на iPhone

Сучасні моделі iPhone також пропонують швидкий запуск камери. Для цього на екрані блокування необхідно лише виконати свайп справа на ліво.

В такому режимі можна робити фотографії, але не вдасться відкрити галерею. Для перегляду створених знімків потрібно попередньо розблокувати гаджет.

Швидкий запуск камери на Huawei

Huawei пропонує не лише швидко запускати камеру, а й одночасно робить знімок. Так збільшується ймовірність захопити цікавий момент.

Для швидкого запуску камери необхідно двічі натиснути кнопку зменшення гучності. Цей жест спрацює лише при вимкненому телефон. Також потрібно, щоб в цей момент не працював якийсь додаток, що використовує кнопки гучності, наприклад, музичний плеєр.

Щоб активувати жест швидкого запуску камери потрібно в додатку камери зайти в налаштування та увімкнути опцію ультра-знімок.

Швидкий запуск камери на Samsung

Новіші моделі Samsung, такі як Galaxy S10, S10 Plus, Galaxy S9, Galaxy S8, Note8, дозволяють запускати камеру подвійним натисненням кнопки живлення.

Старші гаджети, такі як Samsung Galaxy S7, Galaxy S6, Note5, запускають камеру подвійним натисненням кнопки “Додому”, яка знаходиться під екраном телефона.

Цю функцію, можливо, потрібно спершу активувати на вашому смартфоні. Для цього відкрийте додаток камери та в її налаштуваннях активуйте функцію швидкого запуску.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися