Неділя, 25 Лютого, 2024

Xiaomi заявила, що пристрої компанії не піддають цензурі

Нещодавно представники міністерства оборони Литви опублікували звіт «Оцінка кібербезпеки мобільних пристроїв з підтримкою 5G», в якому заявили, що деякі телефони Xiaomi мають вбудовану можливість піддавати цензурі чутливі фрази. У Xiaomi спростовують цю інформацію.

«Пристрої Xiaomi не піддають цензурі і не фільтрують комунікацію користувачів – ні вхідну, ні вихідну… У звіті NCSC не стверджується, що ми це робимо. У звіті вказується на використання Xiaomi програмного забезпечення для управління рекламою, яке має обмежену здатність керувати платною рекламою та розміщувати її на пристроях за допомогою програм Xiaomi, зокрема Mi Video та Mi Browser.

Це може бути використано для захисту користувачів від образливого вмісту, наприклад, порнографії, насильства, мови ворожнечі, а також посилань, які можуть образити місцевих користувачів», – говориться в тексті заяви Xiaomi.

«Ми час від часу переглядаємо наші директиви та принципи системи управління рекламою, щоб переконатися, що вона відповідає потребам та очікуванням наших користувачів».

Також Xiaomi заявляє, що у звіті помилково вказується на неналежне управління даними.

«Насправді Xiaomi повністю дотримується Загального регламенту про захист даних Європейського Союзу (GDPR), зокрема щодо обробки та передачі даних кінцевих користувачів. Відповідність нормам і регламентам також поширюється на всі системи, програми та послуги… Xiaomi працює у відповідності до стандартів управління інформаційною безпекою ISO/IEC 27001 та Системи управління інформацією про конфіденційність ISO/IEC 27701. Також з 2016 року Xiaomi щорічно отримує сертифікат конфіденційності (Enterprise Privacy Certification) від TrustArc».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися