Понеділок, 4 Грудня, 2023

Як завантажити всі відео з каналу YouTube

Сервіс YouTube пропонує багато цікавих, навчальних та корисних відео, однак потрібно пам’ятати, що цей контент може в одну мить безслідно зникнути. Наприклад, автомобілістам, і особливо власникам ретроавтомобілів, стануть у пригоді запропоновані на YouTube-каналі «Совжесть» унікальні модифікації автівок (навряд чи ще десь можна побачити, як пишуть прошивку для сигналів повороту «Запорожця»). Однак цей канал чи окремі відео на ньому можуть безлідно зникнути, оскільки YouTube регулярно видаляє контент. YouTube повідомляв, що за три місяці видаляє понад 100 000 відео та 17 000 каналів.

Для завантаження всіх відео з вибраного каналу можна скористатися програмою ByClick Downloader для Windows.

Відкрийте в браузері YouTube і перейдіть на сторінку каналу, який необхідно завантажити. Скопіюйте в буфер обміну посилання на нього. Програма ByClick Downloader запропонує завантажити відео за цим посиланням.

Якщо такого не сталося, перейдіть у додаток і натисніть кнопку «Вст. ссылку». Утиліта розпізнає, що це посилання на канал, і запропонує завантажити всі відео з нього.

Зніміть позначки з тих відео, які не потрібно завантажувати собі на диск. Встановіть папку для завантаження, виберіть формат відео і його роздільну здатність і натисніть «Завантажити».

Дочекайтеся завантаження всіх відео з вибраного каналу YouTube.

Додаток також дозволяє завантажувати тільки звукову доріжку від відео, що буде корисним, якщо потрібно завантажити музику з музичних відео.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися