Як скинути ноутбук чи ПК з Windows 11 до заводських налаштувань

Щойно ви приймете рішення, ваш ноутбук з Windows 11 почне скидання до заводських налаштувань і видалить старі завантаження, програми тощо.

Для смартфонів та планшетів Android чи iOS ліками від майже будь-яких хвороб є скидання до заводських налаштувань. Вам це обов’язково порадять, коли ви шукатимете рішення своєї проблеми. Проте скидання до заводських налаштувань лікує не лише проблеми планшетів та смартфонів. Таким чином можна вирішувати збої ноутбука чи настільного комп’ютера. Ось як повернути ноутбук чи ПК з Windows 11 до заводських налаштувань.

Переконайтеся, що у вас є резервні копії всього необхідного перш, ніж ви почнете.

Щоб знайти параметри скидання, відкрийте меню Windows на панелі завдань і клацніть значок шестірні «Налаштування».

У меню налаштувань клацніть лівою кнопкою миші опцію «Відновлення» внизу сторінки.

У меню відновлення натисніть кнопку «Скинути ПК» у правій частині екрана. У результаті з’явиться нове вікно.

У вікні Reset this PC ви побачите два варіанти: «Зберегти мої файли» або «Видалити все».

Якщо ви вирішите зберегти файли, вас буде скеровано до вашого облікового запису Windows. де ви можете завантажити всі свої програми та особисті файли. Видалення всього, так би мовити, зітре дочиста. Також у нижньому правому куті вікна є кнопка «Допоможіть мені вибрати», за допомогою якої ви зможете вибрати найкращий варіант.

Щойно ви приймете рішення, ваш ноутбук з Windows 11 почне скидання до заводських налаштувань і видалить старі завантаження, програми тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я