П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як стежити за оновленнями програм не з Google Play

Тримати додатки у своєму смартфоні в найсвіжішому стані дуже просто, якщо вони встановлені з магазину Google Play. Але сторонні магазини, наприклад, Amazon чи SlideMe, часто пропонують те, чого не має офіційний маркет Google. Єдина проблема зі встановленими не з Google Play додатками – відстеження їхнього оновлення, щоб програмне забезпечення в смартфоні завжди було актуальним.

Для цього знадобиться утиліта ApkTrack, яка самостійно відстежуватиме вихід свіжих версій завантажених поза межами магазину Google утиліт. Після інсталяції цього додатка він покаже список усіх встановлених у мобільному гаджеті програм. Угорі справа екрана будуть три кнопки, друга з яких перевіряє наявність оновлень.

 

Після її натиснення ApkTrack починає шукати апдейти послідовно утиліта за утилітою. При цьому програма виводитиме дату останньої перевірки та знайдені версії. Але тут же встановити через інтерфейс ApkTrack апдейт не вийде – доведеться згадати, з якого магазину завантажена та чи інша утиліта, зайти до нього, знайти її там і лише потім  оновити.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися