Півроку за місяць: 3G прискорює

За три місяці від появи доступу до послуг на базі 3G UMTS кількість користувачів швидкісного мобільного інтернету досягла 180 тисяч. За минулий місяць 3G-сервісами оператора скористалися абоненти «МТС Україна» більш ніж у 50 містах України. Упродовж квітня 3G-абоненти «МТС Україна» використали в цілому близько 150 ТБ трафіку. У середньому кожен 3G-користувач спожив протягом місяця такий же обсяг трафіку, який користувачі 2G витрачали протягом півроку.

З 30 квітня 2015 року всі пасажири Харківського метрополітену можуть скористатися власною 3G-мережею МТС – безоплатно до кінця травня, на період її тестування. Решта абонентів можуть завантажувати файли та переглядати сайти за технологією UMTS на базі національного роумінгу з оператором ТриМоб. Це надає їм доступ на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек у рамках послуги «3G Безліміт» вартістю від 50 гривень на місяць. Власна 3G-мережа «МТС Україна» «розганяється» до 42 Мбіт/сек.

Послуга є в усіх доступних для підключення тарифах МТС Передоплата, і замовити її можна за допомогою USSD запиту *888#. Усім без винятку абонентам контрактної форми підключення доступний безлімітний 3G-інтернет без додаткових витрат у наявному тарифі «Смартфон 3G», а також у тарифах Ultra 3G і Ultra Vip 3G.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я