Як створювати багатосторінкові файли TIFF

Замість десятків файлів на кожну окрему сторінку можна так само отримати один єдиний файл TIFF

Багатосторінкові відскановані документи часто зберігають у форматі PDF. Такий документ потім складно відредагувати, наприклад, прибрати артефакти, скоригувати баланс яскравості, кольору тощо. Набагато практичніше зберігати такі файли вихідному форматі графічного файлу, наприклад TIFF. При цьому замість десятків файлів на кожну окрему сторінку можна так само отримати один єдиний файл TIFF. Для цього необхідно створити багатосторінковий файл TIFF.

Щоб об’єднати багато зображень в єдиному файлі, зручно скористатися програмою для перегляду фото IrfanViewer. Порівняно з іншими утилітами, такими як ACDSee, Picasa, FastStone Image Viewer тощо, IrfanViewer має багато переваг.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

По-перше, він дуже маленький – менше 10 мегабайтів. Тому працює швидко на будь-якому ПК. Він має багаті можливості – у ньому є майже всі інструменти графічного редактора, окрім функцій малювання. У ньому можна правити кольоровий баланс, накладати ефекти, змінювати масштаб, коригувати окремі канали кольору та багато іншого. Доступні також функції автоматичного покращення зображення – IrfanViewer сам підбере потрібну яскравість та контрастність. Ще програма вміє робити скриншоти (як натисненням кнопки, так і автоматично), а також виконувати пакетні дії над багатьма файлами.

Щоб створити багатосторінковий TIFF, зайдіть у меню «Сервіс» та розкрийте підменю «Багатосторінкові зображення». Натисніть на кнопку «Створити багатосторінковий файл TIFF».

У вікні, що з’явиться, виберіть файли, які потрібно об’єднати, та вкажіть додаткові параметри. У цьому вікні можна виконати базову обробку зображень, наприклад, перевести кольорові скан-копії у відтінки сірого, налаштувати стиснення для меншого розміру вихідного файлу тощо.

Сторінки у багатосторінковому TIFF відображатимуться у тому ж порядку, як вони йдуть у вікні «Створення багатосторінкового файлу TIFF». Можна вибрати стандартне сортування – за датою, за ім’ям, за розміром тощо. А потім вручну переміщати файли кнопками «Вище» та «Нижче».

Завантажити IrfanView можна з офіційного сайту www.irfanview.com.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я