Названо ціну на автомобіль Apple – вона шокує гаманець

Спочатку Apple Car не обов’язково буде орієнтований на маси, оскільки виробник iPhone хоче зробити перші кроки в автомобільній промисловості, досягти невеликої частки ринку, переконатися, що все йде за планом. Лише потім він може розширити свій асортимент автомобільної продукції з більш дешевими моделями

Apple, схоже, і з власним електромобілем збереже свій підхід щодо ціноутворення на свою продукцію. Стала відома можлива ціна цього майбутнього автомобіля. Apple Car буде досить дорогим, при цьому Apple планує стати ключовим гравцем на ринку автомобілів.

За новими чутками, Apple Car може коштувати приблизно 100 000 доларів. Частково ця ціна пояснюється тим, що технологічний гігант із Купертіно розробляє стратегію, яка допоможе виграти більше часу, щоб стати ключовим гравцем на автомобільному ринку.

Спочатку Apple Car не обов’язково буде орієнтований на маси, оскільки виробник iPhone хоче зробити перші кроки в автомобільній промисловості, досягти невеликої частки ринку, переконатися, що все йде за планом. Лише потім він може розширити свій асортимент автомобільної продукції з більш дешевими моделями.

Автомобіль Apple розробляється вже багато років і очікувана дата його виходу все ще невідома. За деякими прогнозами, 2025 рік все ще є метою Apple. Але важливо відмітити, що 2025 рік може бути не тим роком, коли клієнти зможуть реально отримати автомобіль у свої руки. Перші поставки можуть початися на початку 2026 року.

За попередніми даними, спочатку Apple хотіла випустити Apple Car у 2027 році, але, враховуючи зростання ринку електромобілів, компанія вважає, що розширення на автомобільному ринку може відбутися раніше.

Apple до цих пір залишалася негласною щодо своїх автомобільних амбіцій. Компанія таємно працює над автомобілем під кодовою назвою Project Titan, принаймні, з 2014 року. У міру того як йшов час і засоби масової інформації продовжували задавати питання, «яблучна» фірма видавала все менше інформації про нього. Проте відомо, що Apple готує свій електромобіль на роль павербанка при відключенні електрики.

Нагадаємо, в перший тиждень 2022 року Apple стала першою у світі компанією, яка досягла ринкової капіталізації в 3 трильйони доларів.